MARIANN VINK

Minu soov ja kutsumus on oma kogemuste kaudu aidata inimesi leida üles tee, mis hetkel ei pruugi olla nähtav.
Olen õppinud Tartu Ülikoolis õigusteadust. Õpingute käigus olen läbinud palju sotsiaalaineid ja isiksuse- ja grupipsühholoogia aineid. Paljud inimestega seotud probleemid ja mured vajavad tihtpeale ka õiguslikku suunamist ja abi. Pea 30 aastat olen töötanud ettevõtjana ning juhtinud, õpetanud ja koolitanud personali. Ettevõtte juhtimisel ja personalitöö ametis olen osalenud väga mitmetel suhtlemiskursustel ja -koolitustel.
Oman joogatreeneri rahvusvahelist kvalifikatsiooni ning oma konsultatsioonide käigus saan vajadusel kasutada huvitavaid tööriistu, milliseid kogemusnõustaja koolitusel ei omandata: hingmistehnika, meditatsioon, harjutused pingest vabnemiseks jne. Minu kunstniku haridus annab mulle nii loova mõtlemise kui ka läbi kunsti- ning käeliste harjutuste vaba ja kerge võimaluse inimese avamiseks, selguse leidmiseks ja elurõõmu saavutamiseks. Näen end tulevikus jätkamas õpinguid sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni alal.
Minu nõustamiskogemus pakub lahutuseleina ja leinaga toimetulemise abi, agressiivse partneri kogemusabi, kaassõltuvusest vabanemise abi, depressiooni, ärevuse-ning paanikahäiretega toimetulekut ja nõustamist, perenõustamist kriisi korral, lisaks pakun abi vanuritega suhtlemise ja toimetulekuvõimaluste ning ka noorte probleemide ja kooli vägivalla puhul.
Olen läbinud kogemusnõustaja koolituse.